Cont Chaturbate anulat! Te rog ajuta-ma !!

Forumuri General Videochat Cont Chaturbate anulat! Te rog ajuta-ma !!

Participant
    RO

Bună ziua, contul meu a fost desființat de la Chaturbate fără motiv și mi-au spus că vor examina această problemă și mă vor anunța deşi contul meu este reactivat, dar a trecut ceva timp și încă nu răspund. In ce perioada trimit un nou înspre asistență, ei îmi spun același lucru, ca și contul meu a fost desființat sau nu face nimic cu el sau vor reţine în considerare contul meu. I-am trimis un și lui Shirley, mi-a spus că nu poate face nimic. Ce ar trebui să fac azi?? Mai jos este mesajul Chaturbate.

1) După probabil ați observat, contul dvs. la comunitatea de camere live Chaturbate a fost întemniţat. Această reziliere se datorează unei presupuse încălcări a termenilor și condițiilor noastre.
    Anunțați-ne deşi aveți necesitate de mai mult sprijin și vom fi bucuroși să vă ajutăm!

Mulțumesc,
    Relații Clienți

2) Solicitarea dvs. pentru un cont Chaturbate a fost luată în considerare cu atenție; cu toate acestea, nu putem admite contul dvs. în acest moment. Vă vom anunța in ce perioada contul dvs. este disponibil pentru acceptare. Vă mulțumim pentru răbdare și înțelegere.
    Anunțați-ne deşi aveți necesitate de mai mult sprijin și vom fi bucuroși să vă ajutăm!

Mulțumesc,
    Relații Clienți

3) După se menționează în e-mailul nostru de mai sus, contul dvs. la comunitatea de camere live Chaturbate a fost desființat.

Mulțumesc,
    Relații Clienți

4) Vă vom anunța in ce perioada contul dvs. este disponibil pentru acceptare. Vă mulțumim pentru răbdare și înțelegere.

Mulțumesc,
    Relații Clienți

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.