Confruntarea cu trolii/opțiunile de blocare

Forumuri Suport modele videochat Confruntarea cu trolii/opțiunile de blocare

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Am început de curând să fac camere foto în urmă cu câteva luni. Am avut primii mei doi troli în seara asta. Au venit amândoi la rând. Au venit de nicăieri tocmai strigând lucruri rele la mine și doborându-mă. Știu că face adaos din lucru, dar încă nu eram pregătit pentru asta. Nu știu de ce cineva ar vrea să intre în camera cuiva și să fie nepoliticos, să-l doboare etc. fără nici un motiv. Le-am interzis pe amândouă, dar există vreo modalitate de a interzice permanent oamenii sau este tocmai o chestie de 24 de ore? Întocmai nu le vreau din nou în camera mea. Prefer tocmai ca dormitorul meu să fie un loc fericit și refuz să tolerez negativitatea. Voi ancheta din nou site-ul, poate am omis ceva. Practic, orice sfat despre opțiunile de gologan, să te descurci cu idioții, experiențele tale sau orice altceva ai de spus… Mi-ar plăcea să-l aud! Știu că pielea mea va deveni mai groasă, dar tot mă doare în seara asta. Nu este niciodată un emoţie fascinant să fii atacat verbal fără motiv. Este fascinant să ai acest site de asistență și să știi că mai sunt și alți oameni care știu prin ce trecem rar ca fete cu webcam.

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php