Clips4sale, manyvids, iwantclips, munca pentru adulți; Ce mai fac fetele zilele astea?

Forumuri General Videochat Clips4sale, manyvids, iwantclips, munca pentru adulți; Ce mai fac fetele zilele astea?

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Știu că c4s vs mv a mai fost făcut, dar din câte știu, aceste fire sunt destul de vechi. le găsesc fetele în 2018?

    Modificările aduse vreunul dintre site-uri v-au ajutat cu real sau v-au lezat vânzările?

    Folosește cineva site-urile mai mici după cum Iwantclips și adultwork și întocmai este plătit?

    Le-am cercetat amănunțit pe oricare în ultimele 12 luni și le-am comparat pe hârtie, dar care este experiența reală pe care o au oamenii în ultima moment?

    Am deschis, în sfârșit, primul meu magazin în mv (am o luptă dificilă cu bancomatul computerului meu și aşadar nu am încă suficiente clipuri editate pentru a deschide un c4s) și simt că aud greierii ciripind, este atât de tăcut.

    Oare îmi scapă ceva despre să conduc traficul acolo? Sau lucrurile nu s-au îmbunătățit cu real în mv în public în ultimele 12 luni, așa a prezis mv?

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php