Cineva i-a spus mamei că sunt model, un sfat?

Forumuri Suport modele videochat Cineva i-a spus mamei că sunt model, un sfat?

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Permiteți-mi să încep prin a comunica că mi-am făcut un cont aici ca să face această postare.
    am 20 de ani.
    Am nelinişte severă, PTSD minor și depresie majoră. Am descoperit că a fi un model de cameră non-nud m-a ajutat foarte mult, întocmai deşi o fac tocmai de câteva zile.

    Deja mă simt mai în control, încrezător și anxietatea mea nu este întocmai atât de rea in ce perioada fac streaming.

    Ei just, astăzi m-am trezit cu un mesaj de la mama care spunea că cineva i-a spus ce fac.
    Am început imediat să mă sperii.

    Am vrut să știu cine i-a spus și ea tocmai mi-a spus că e cineva cu care mergeam la şcoală superioară, un şcoală superioară pe care l-am urmat tocmai în mugur și a doua.
    Ea refuză să-mi spună numele ei.

    Ea este furioasă pe mine.

    Sunt îngrijorat încât azi mă ajută cu factura de telefon și cu asigurarea mașinii.
    I-am spus că sunt un consimțit care poate reţine aceste decizii și mi-a spus că sunt tocmai deşi îmi plătesc facturile.

    Am abandonat facultatea și locuiesc cu bunica întocmai azi, sunt SIGUR că nu i-a spus mamei. Am discutat deja că ceea ce fac aici este privat și deşi nu sunt un risc pentru mine sau pentru alții, ea nu i-ar comunica mamei mele ce fac cu viața mea.

    Întocmai am necesitate de un sfat întocmai azi, sau măcar de cineva cu care să vorbesc.

    Mulțumesc.

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php