Cine vrea jucării ORIGINALE?

Forumuri Suport modele videochat Cine vrea jucării ORIGINALE?

Participant
    RO

sunt Jeff, sunt nou aici.

Concepeam jucării pentru „toată lumea” până in ce perioada am fost la AVN anul trecut și am decis că prefer să lucrez la jucării special pentru modele cu webcam. Modelele din show mi-au dat niște idei grozave. Azi, am o jucărie punct de plecare și încerc să-mi dau seama cu cine ar trebui să lucrez pentru a o testa și pentru a mă garanta că este corectă.

Jucăria are un soi de vibrație de iepure, dar îți oferă o vibrație profundă în stilul Hitachi, care leagă literalmente punctul G de cu rezonanțe anatomice profunde. Cuminte, nu există nimic similar nicăieri. Partea de vibrație a clitorisului prezintă, de deopotrivă, o vibrație vizibilă de 20 de ori mai mare! Puteți audia cu real dansul vibrant! Aşadar, ești entuziasmat ca și ai folosi un Hitachi, iar spectatorii tăi sunt entuziasmați să vadă vibrația intensă fără ca capul mare al lui Hitachi să le blocheze vederea asupra vaginului tău tremurător. Oh, și este întreg reglabil pentru a se armoniza și cu tine, este necesitate de MULT MAI MAI MAI MINI Efort decât Hitachi pentru a obține o penetrare profundă a vibrațiilor și poți să o cobori… către deosebire de Hitachi.

Sugestii? Încep literalmente această discuție. Ai auzit prima dată pe ACF!

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.