Cine o spune mai bine?

Forumuri Suport modele videochat Cine o spune mai bine?

Participant
    RO

În urmă cu trei ani, deşi aș fi întâlnit o tânără femeie model despre care am descoperit că are un interes să studieze, dar nu știa nimic despre asta, mi-aș fi îmbrăcat ținuta CamStory și mi-aș fi predat o categorie întocmai acolo. Azi sunt mai înțelept. Este mai înțelept să știu că nu știu totul și să știu că atunci in ce perioada sunt în ținuta mea CamStory, sunt parțial drogat de atenție, parțial aspirant consilier/proxeneț și întreg tampit. (Am păstrat întotdeauna atenția nedorită, iar proxenetul reprimat și întemniţat din motive evidente, nebunul era afară și în flăcări).

Aşadar, în interesul unei domnișoare pe care am întâlnit-o, costumul prostesc rămâne pe cuier și vă las întrebarea pe seama dumneavoastră. Întrebarea este deşi există un fir aici, o pagină de descriere aici sau în altă adaos, care este puțin mai mult decât o descriere foarte generală, scurtă, asemănătoare unui dicționar a înghesuirii, dar nu atât de mult versiunea lungă integrală pe care aș oferi cuiva care nu are nicio înțelegere, tocmai suficient detaliu imparțial pentru a putea reţine o decizie în cunoștință de motiv deşi ar tinde să meargă mai dincolo cu ideea de a înghesui mai mult.

Mulțumesc, o voi expedia aici pentru ajutorul tău.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.