Chaturbate mă avertizează pentru că am folosit spectacolul mascat!

Forumuri Suport modele videochat Chaturbate mă avertizează pentru că am folosit spectacolul mascat!

Participant
    RO

Nu știu de ce m-a avertizat Junkyard. Am văzut că o altă cameră nu prezenta prea multă față. Unele camere arată tocmai montura, unele camere arată tocmai gâtul și corpul, dar sunt avertizat despre fața ascunsă.
    asa ca nimeni sa nu-mi poata bacsis in acest moment. o face? Cred că CB nu este just cu mine! Tot documentul meu a fost trimis pentru a ancheta deşi este real

Ăsta este un de asistență chaturbate

Verificarea vârstei dvs. a fost eliminată din următorul motiv:

Fața a fost ascunsă de cameră.

Trebuie să vă vedem fața la oricare câteva minute pentru a ne garanta că persoana verificată în funcție de vârstă este persoana aflată în cameră.

Vă rugăm să confirmați că înțelegeți acest lucru, aşa încât să vă putem restabili verificarea vârstei.

După suntem siguri că puteți evalua, una dintre preocupările noastre principale, ca platformă de divertisment pentru camsite, este păstrarea minorilor în afara site-ului. Avem o politică absolută de toleranță zero față de utilizarea site-ului de înspre minori și suntem întotdeauna

lucrând pentru a descoperi noi modalități de a se garanta că această politică este respectată cu strictețe.

Deoarece fața lui nu apare pe cameră, nu putem produce aşa de factori.
    Mulțumiri,
    A sustine

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.