Chaturbate / First Choice Pay – A avut cineva o problemă?

Forumuri General Videochat Chaturbate / First Choice Pay – A avut cineva o problemă?

Participant
    RO

Buna ziua,

Avem câteva modele cu un oponent și am experimentat cu Chaturbate și a fost un coșmar.

Voi absolvi peste necazurile nesfârșite cu verificarea etc.

Am creat un cont pentru a plăti cu payoneer; Până azi, just.
    Payoneer a fuzionat cu First Choice Pay și a trebuit să furnizăm un alt volum de card pentru First Choice Pay.

In ce perioada solicitați o modificare a metodei de plată, deşi selectați „prima opțiune de plată”, deoarece aveți deja informații din contul vechi, nu solicitați nicio informație despre cont nouă și rămâneți cu contul inițial. Făcând imposibilă schimbarea cardului în uz. Aceasta este o problemă cu codul din interfața dvs., cred.

Se pare că asistență odată ce au găsit 2-3 cuvinte cheie în e-mailul dvs., nu vor lectura restul și vor expedia tocmai un răspuns pre-scris. Practic nu citesc e-mailuri. Totul trebuie explicat de 3 ori pentru ca ei să realizeze că poate merită să citească mai mult de 2 rânduri.

Ei nu răspunde la un mai mult de o dată pe zi, așa că comunicarea este, de deopotrivă, surprinzător de lentă.

Avem 15-20 de modele (în funcție de perioadă) cu concurenții lor și ori de câte ori există o problemă pur și simplu facem skype imediat și totul se rezolvă instantaneu.

Aceasta este prima experiență pe care o avem cu chaturbate. Avem ghinion? Sau sunt atât de disfuncționale în public?

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.