Chaturbate este cel mai dezorganizat site, iar echipa tace și permite site-ului să se transforme într-o experiență proastă.

Forumuri General Videochat Chaturbate este cel mai dezorganizat site, iar echipa tace și permite site-ului să se transforme într-o experiență proastă.

Participant
    RO

Azi câteva luni am dat peste acest site, la început mi-a fascinant încât are mai multe modele frumoase, am urmărit mai multe modele masculine și feminine, în timpul acestei experiențe mi-am dat seama de ceva care din punctul meu de vedere este jignitor și necinstit față de urmăritori: realizarea de spectacole nepotrivite pentru oricare tip de camera de genul: un model de camera masculin care efectueaza spectacole duble in aceeasi camera, este necesar ca modelele sa stie ca nu toata lumea este interesata sa-l vada in actul , daca urmam un camera masculina este Pentru a viziona emisiuni masculine si nu emisiuni nepotrivite in cuplu, din consideraţie pentru urmari, modele sau barbati sau femei ar trebui sa efectueze tocmai anumite tipuri de spectacole pentru acea sala, site-ul tace si permite aceasta gunoi iesind din genul profilului modificabil, just ar fi să creați o cameră tocmai pentru oricare tip de spectacol, lăsând genul neschimbat. Suporterii care se simt jigniți ar trebui să raporteze acest tip de cameră și să fie interzisă.

Site-ul trebuie să reformuleze noi reguli pentru a evita acest tip de conduită.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.