Cele mai rele și mai bune „clicuri accidentale”?

Forumuri General Videochat Cele mai rele și mai bune „clicuri accidentale”?

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Sunt sigur că acest lucru se întâmplă și pe alte site-uri de videochat din provoca plasării miniaturilor.

    ÎN CB De câteva ori am făcut clic întâmplător pe miniatura greșită a camerei.
    Clar, voi face clic pe o cameră pe care o doresc, dar atunci, autentic pe măsură ce o fac, se actualizează / reîmprospătează și locațiile se schimbă, ceea ce înseamnă că dau clic pe camera greșită.

    Nu am avut nimic RĂU, tocmai lucruri pe care nu vreau să le văd încât nu este „ceașca mea de ceai” (nu este ceva ce îmi place). Cel mai recent al meu, de pildă (sunt hetero), am dat clic pe una și dintr-o dată, în loc de această femeie, speram să văd că era un tip care suge alt tip… tare că nu am nimic împotriva videochat sau a altora. a oricui. Nu imi place etc dar cand te astepti la un lucru si vezi altul asa te fac amandoi sa spui „woah” si după aceea imediat ce apesi butonul inapoi incepi sa razi haha.

    Aşadar, mă întrebam, ai făcut ceva similar? Ați avut ceva POZITIV care face asta? Anume, s-ar putea să nu fi fost o cameră pe care ai dat clic, dar a ajuns să fie un spectacol cool, distractiv și bizar în care ai stat și te-ai bucurat…

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php