Cel mai bun site de camere cu plată pe minut? Gata cu freeloaders!

Forumuri Suport modele videochat Cel mai bun site de camere cu plată pe minut? Gata cu freeloaders!

Participant
    RO

Bună, sunt nou în lumea camerelor și mă lupt deja. Am început cu chaturbate, care a fost o dezamăgire completă, deoarece era masiv de freeloaders care dau tocmai mai puțin de 1 dolar pe sesiune. Au trecut 4 zile și s-au câștigat tocmai 4 dolari. Încercam să câștig pragul de 50 USD și nu mă mai întorc niciodată, dar NIMENI NU DĂ BACTIC! Practic sunt goală și mă ating cu picioarele larg desfășurate și nimeni nu-i pasă de o oră. Toată lumea de pe acel site îmi comunica că corpul meu este uimitor, dar postează sfaturi false sau tocmai trolling. Fac camere noaptea in ce perioada toată lumea doarme, dar am necesitate de site-uri web care să mă plătească pentru oricare secundă pe care îl petrec discutând cu un utilizator. Făceam câteva cercetări, dar mă simt atât de pierdut, deoarece există atât de multe recenzii mixte despre toate aceste site-uri. Am necesitate disperată de 500 de dolari azi, dar totul pare atât de chinuitor. M-am înregistrat pe multe site-uri și adaug conținut, dar mă simt pierdut și demoralizat. Care sunt cele mai bune site-uri de videochat cu plată pe secundă care nu mă vor înșela?

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.