Cea mai recentă actualizare Chrome pare să rupă CB?

Forumuri General Videochat Cea mai recentă actualizare Chrome pare să rupă CB?

Participant
    RO

Google Chrome pare să fi efectuat o actualizare majoră a platformei Windows pe 64 de biți în ultima săptămână. Există modificări majore în interfața de întrebuinţare și se pare că nucleul a avut, probabil, unele lucrări semnificative. Din păcate, orice au făcut pare să interacționeze semnificativ cu Chaturbate într-un mod tampit. Manifestările de incompatibilitate pentru mine au inclus:

* În lista mea de modele urmărite, văd modele în „Privat” care nu sunt în Privat.

* În oricare cameră de chat, videoclipul durează 20-40 de secunde fără întrerupere, după aceea se blochează timp de 5-10 secunde. Acest tipar se repetă la nesfârșit pentru mine.

* Există discrepanțe minore în afișarea video, așa se arată în următoarele imagini stivuite. Imaginea cu 18 iubiți eram eu în modul Necunoscut. După aceea am intrat fără anonimat și dintr-o dată a apărut un mare spațiu liber între „19 Lovers” și partea de jos a videoclipului.

Acest lucru s-a întâmplat ieri după actualizarea automată a Chrome și azi. Aşadar, pare a fi o incompatibilitate de lungă durată a site-ului.

Mai se confruntă cineva cu asta și are vreo idee despre să o curățați?

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.