Ce zici de a te îmbăta, de a fuma marijuana, de a căcat din pipă, etc… la cameră?

Forumuri Suport modele videochat Ce zici de a te îmbăta, de a fuma marijuana, de a căcat din pipă, etc… la cameră?

Participant
    RO

Există o mulțime de fete care adaugă în mod special etichete despre băutură, 420, partygirl etc. și ăsta este un fetiș public pe care îl am, așa că acestea sunt modelele pe care le folosesc în public. „Presupun” că acele etichete sunt acolo pentru un motiv să ne atragă. Din anumite motive, eu (nu prea mi-am dat seama), dar îmi place foarte mult să văd fetele îmbătându-se sau fumând multă marijuana. Pentru mine, totuși, a fost o modalitate de a căuta acest fetiș într-un mod pe care l-aș putea (sau nu l-aș face niciodată) în lumea reală. Am învățat relativ rapid să evit modelele din unele regiuni ale lumii și shot-urile de vodcă. Este un fetiș întemeiat pe care îl am, cel puțin din punctul în care mă învârte, și caut ca modelul să fie veritabil și CHIAR să mă îmbete. Pe unele le voi observa și probabil că le voi face desfătare, ceea ce prefer. Nu sunt niciodată pe total sigur cât de favorabil este acest lucru, întocmai încerc, așa că încerc să îmi iau indiciile din profil și să mă uit la model. Am făcut câteva emisiuni pe Skype și private și recunosc că încurajez consumul (aka sfaturi) dar (sper că, oricum) îl las pe model să judece in ce perioada este suficient. O postare aproximativ lungă, dar orice feedback ar fi stimat.

Cred că ceea ce întreb este deşi este în lege să te aștepți la asta de la un model care face reclamă „getmedrunk?” sau orice altceva și după aceea să sper la ce face mai just. Nu mă cunosc și din perspectiva mea, nu vreau ca nimeni să leșine sau să aibă alte efecte negative. Partea inversă este (în afară de prinderile evidente de vârf) de ce să folosiți o notă ca asta?

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.