Ce trăsături de personalitate/aspect/acțiuni fac un model MFC de succes?

Forumuri Suport modele videochat Ce trăsături de personalitate/aspect/acțiuni fac un model MFC de succes?

• Acest subiect are 0 răspunsuri, 1 voce și a fost actualizat ultima dată acum 8 luni de Denisa.
    Participant
    RO

Salut baieti,

Așa că sunt nou aici și tocmai m-am întors la MyFreeCams. Sunt un introvertit, dar pot fi amuzant și plin de duh și, deși prima mea săptămână a fost foarte bună, după aceea s-a calmat complet. Ca și cum ar fi să trăiască și să nu facă un simbol.

Chiar făceam tot posibilul să atrag publicul și chiar am făcut o roată cu o mulțime de premii, uneori ajungeam să cedez și mă gândeam că dacă aș arăta mai mult, poate voi obține mai mulți telespectatori și asta nu a ajutat prea mult. . De asemenea, sunt obișnuit să fiu dominant pe camera, așa că sunt în mare parte băieți supuși, dar degajați, care se descurcă bine pe acest site?

Știu că ajută foarte mult să fii vorbăreț și să fii sincer cu tine, dar dacă cineva ar fi dispus să mă ajute aici și poate dacă ești model la MFC, ce aspecte ale personalității tale crezi că te-au ajutat cu adevărat? a reusi? Sau a fost ceva ce ai învățat, ceva ce ai făcut?

Multumesc baieti pentru tot ajutorul…

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.