Ce se intampla cu chaturbate????

Forumuri General Videochat Ce se intampla cu chaturbate????

Participant
    RO

Lucrez la cb de mai just de 3 ani. Mai întâi metoda mea de plată a fost payooner și după aceea Firstchoicepay (după știți cu toții, azi este o prostie). După aceea am pus metoda mea de plată prin transfer bancar în cb. Au trimis de 2 ori „terțul nostru refuză să-mi plătească banca”. După aceea mi-au spus ca banca mea sa returneze banii, am sunat la banca si mi-au spus ca nu vin money din afara tarii. În urmă cu câteva zile mi-au cerut să trimit documente la dovada adresei (nicio bancă nu o pretinde pentru transfer bancar) deşi nu locuiesc aici. deţine un cont bancar aici, deşi nu locuiesc aici?
    După aceea mi-am trimis documentul la dovada adresei. După aceea m-au întrebat deşi l-am tradus în engleză.
    Tot ce trebuie să vezi și să știi. Aceasta este adresa mea, numele și data mea. (nu trebuie să-mi citești scrisoarea).
    Am destul de asta. După 17 e-mailuri. Și aproximativ 1 lună. Tot nu platesc!
    E trist să vezi. Le-am cerut tocmai să returneze suma în contul meu de chaturbate. CB A REFUZAT să transfere prin cablu înspre modele din afara SUA.
    O au întocmai și ca opțiune de plată pe site-ul lor de plată.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.