Ce preferati adult sau non-adult?

Forumuri General Videochat Ce preferati adult sau non-adult?

• Acest subiect are 0 răspunsuri, 1 voce și a fost actualizat ultima dată acum 7 luni de Eliza.
    Participant
    none

Buna, Voi ce categorie de videochat din aceste doua alegeti sa lucrati si care credeti ca este cea mai rentabila si de ce? Eu prefer sa lucrez pe site-urile din categoria adult pentru ca,se castiga mult mai bine fata de cel non-adult. La videochatul adult castig foarte multi token in free. Si sunt foarte multe site-uri bune si de succes care includ aceasta categorie Chaturbate,BongaCams,etc.

Vizualizare 3 răspunsuri - 1 la 3 (din 3 în total)
  • Replies
    Adela
    Participant
    none

Buna. La inceput am lucrat pe site-urile de non-adult iar dupa un timp am inceput sa lucrez pe cele adult si mi se par mult mai profitabile siteurile de videochat adult fata de cel non-adult. Pentru a lucra pe siteurile de adult trebuie sa sti cateva mici trucuri foarte utile pentru un casig mare,atunci cand ne aflam in free chat este bine sa ne folosim de atuurile noastre fermecatoare pentru a atrage mai multi membri in privat si sa nu aratam foarte multe in free.

Adela
    Participant
    none

Buna. La inceput am lucrat pe site-urile de non-adult iar dupa un timp am inceput sa lucrez pe cele adult si mi se par mult mai profitabile siteurile de videochat adult fata de cel non-adult. Pentru a lucra pe siteurile de adult trebuie sa sti cateva mici trucuri foarte utile pentru un casig mare,atunci cand ne aflam in free chat este bine sa ne folosim de atuurile noastre fermecatoare pentru a atrage mai multi membri in privat si sa nu aratam foarte multe in free.

Adela
    Participant
    none

Buna. La inceput am lucrat pe site-urile de non-adult iar dupa un timp am inceput sa lucrez pe cele si mi se par mult mai profitabile siteurile de videochat fata de cel non-adult. Pentru a lucra pe siteurile de trebuie sa sti cateva mici trucuri foarte utile pentru un casig mare,atunci cand ne aflam in free chat este just sa ne folosim de atuurile noastre fermecatoare pentru a ademeni mai multi membri in privat si sa nu aratam foarte multe in free.

Vizualizare 3 răspunsuri - 1 la 3 (din 3 în total)
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.