Ce poate face un studio cu webcam pentru a fi mai util modelelor?

Forumuri Suport modele videochat Ce poate face un studio cu webcam pentru a fi mai util modelelor?

Participant
    RO

Suntem în și aici cele mai bune studiouri oferă servicii pe care nu le puteți obține singur, anume 4K HD și, cel mai deosebit, servicii de monitorizare în limba engleză, rețele sociale și site-uri web. DAR da, majoritatea sunt înșelătorii totale, așa bănuiesc în majoritatea altor țări. Just, asta este introducerea punct. Azi intrebarea mea. Azi lucrez ca monitor, după o profesiune mai puțin glorioasă cu câțiva ani în urmă, dar m-ar putea întoarce la modeling azi și manager de social media pentru un nou care vrea să fie mai mult decât un proxenet în haine de oaie. Ce servicii suplimentare ar putea oferi un webcam care te-ar fi AJUTAT CHIAR în viața ta? Am sugerat, pe se sprijini experienței mele scurte, plăți zilnice tocmai pentru a înveli cheltuielile modelelor pe care le facem deja. Orice altceva… facem toate lucrurile ………….

ps, sunt site-urile modelcentro? Le-a folosit vreunul dintre voi?
    pps las un link catre pagina noastra de facebook. Nu încerc să fur modele, sunteți un site englezesc, așa că foarte probabil sunt foarte puține modele columbiene aici. Este tocmai pentru a vă înfăţişa ce facem. Totul este în spaniolă, clar https://www.facebook.com/EleganceStudioAgencySantaMarta

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.