Ce părere aveți despre meniul meu de bacșișuri?

Forumuri Suport modele videochat Ce părere aveți despre meniul meu de bacșișuri?

Participant
    RO

Așa că viața m-a împiedicat pentru o moment să încep, dar sper să încep curând, eventual săptămâna viitoare. Așa că încerc să-mi pun rațele la rând și să mă asigur că totul este punct. Vreunul dintre aceste lucruri este un meniu de bacșișuri.

Aşadar… cred că pentru ca oamenii să-mi poată judeca prețurile, probabil că trebuie să știe ceva ce nu am împărtășit încă aici. Sunt trans, așa că nu voi concura în mainstream. Privind celelalte modele trans de pe CB, cred că fi competitiv (în timp), dar nu sunt pe același teren de joc ca toți ceilalți. Am acceptat-o ​​și asta este ceea ce vreau să fac. Sper că această comunitate nu mă respinge încât sunt trans, dar mai devreme sau mai târziu ar ieși la iveală…

Aşadar, având în vedere asta… prețul meu este probabil puțin mai mic decât majoritatea fetelor. Știu în special că prețul meu pentru chestiile Lovense este probabil mai mic decât cel al majorității oamenilor, dar îmi doresc foarte mult ca întreaga listă să fie accesibilă încât, pe de o adaos, este pur și simplu distractiv lol. Dar, sincer, mai deosebit, sunt extrem de sensibil la asta și întocmai mă face să mă zvârcolesc și să gemu și să gemu și nu să-l controlez cu real, iar oamenii care l-au văzut par să le iubească cu real (și le place să mă chinuie cu it …) așa. Sper că acest lucru va ademeni oamenii să cumpere mai mult din meniul Lovense, dar va ademeni și oamenii în cameră.

Ălalalt lucru este, așa am mai spus, -ul este o adaos uriașă a vieții mele și îl încorporez și eu. Nu voi purta costum din latex și mască de gaz sau altceva, tocmai încorporez câteva aspecte jucăușe, cred că va fi distractiv, va completa ceva condiment și va face lucrurile mai distractive pentru mine, ceea ce mă va ține într-un dispoziție mai bună și mai plină de viață. Voi juca un mic joc în care oricare cumpără ceva din meniul de bacșișuri ar trebui să-mi COMANDE să fac asta. Azi știu că oamenii vor se osteni să profite de asta și nu am complet nicio problemă să spun nu. Sunt tocmai câțiva oameni cărora nu le zice nu, toți ceilalți trebuie să plătească… Așa că voi fi complet zero toleranță. Nu o să fac ceva tocmai încât cineva îmi zice. Nu funcționează așa.

Ei just, cu toate astea din drum. Iată lista! Comunica-mi ce crezi!!

Meniul Sfaturi LexiGrey!
    Sunt oribil de supus… daca lasi un bacsis mai just nu-mi zice sa fac ceva… ORDANE-MI sa o fac…

Meniul Sfaturi
    41 – PM pentru o noapte
    44 – Flash of
    55 – sau fulger în fund
    18-3 lovitură cu paleta
    111-20 lovitură cu vâsle
    125-20 lovitură interioară a coapsei cu vâslă
    89-20 de lovituri cu biciul
    55 – Cleme dure pentru mamelon timp de 4 minute
    73 – Cleme pentru mamelon SUPERHARD pentru 6 minute
    11 – Redă-ți melodia
    106 – timp de 3 minute
    169 – Îmi legați mâinile de saltea timp de 6 minute
    88 – Încătușează-mă timp de 6 minute
    129 – Nevastă-mi gleznele împreună
    250 – Controlează-mi tăcerea timp de 2 minute
    139 – Gât afund cu meu
    199 – Mă joc cu mine timp de 3 minute
    69 – Rulează!

Meniul Lonvense Hush
    1 – Scăzut timp de 1 secundă
    12 – Scăzut timp de 8 secunde
    28 – Climat timp de 15 secunde
    45 – Climat timp de 25 de secunde
    75 – Înalt timp de 35 de secunde
    95 – Ultra High timp de 45 de secunde
    155 – Model de cutremur timp de 90 de secunde
    180 – Model de artificii timp de 120 de secunde
    250 – Control total timp de 2 minute!

Numărătoare inversă
    850 Termină
    1050 Nud
    1250 spectacol cu ​​degetele
    1550 show
    1950 show
    2350 Spectacol cu ​​un uriaș

ok… iata… spune-mi ce crezi! Sper să fie pe placul tuturor.
    După am spus… sper cu real că aceasta este o comunitate care acceptă. Este întotdeauna un joc de noroc să riști un grupare nou. dar am speranta…
    Va multumesc tuturor
    Lexi

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.