Ce face un model de videochat in timpul liber?

Forumuri General Videochat Ce face un model de videochat in timpul liber?

• Acest subiect are 0 răspunsuri, 1 voce și a fost actualizat ultima dată acum 7 luni de Eliza.
    Participant
    none

Buna. Ce fac fetele care lucreaza in domeniul videochatului in timpul lor liber? Cum reusiti sa faceti fata programului foarte incarcat ce fel de activitati practicati si ce pasiuni aveti? In majoritatea timpului meu liber ma distrez fac lucruri care imi plac si ma ajuta sa ma relaxez merg la saloane de infrumusetare, lucrand ca model de videochat imi place sa arat bine tot timpul fie ca sunt in fata camerei de filmat sau in timpul meu liber. Shopping nu cred ca exista femeie care sa nu fie fascinata de acest lucru la toate ne place sa achizitionam o perechie de pantofi sau o rochita noua. Sport in timpul liber imi place foarte mult sa ma duc la sala de fitness find adepta unui stil de viata sanatos si pentru ca imi place foarte mult sa am grija de mine.

Vizualizare 4 răspunsuri - 1 la 4 (din 4 în total)
  • Replies
    Adela
    Participant
    none

Buna De obicei eu lucrez in doua ture dimineata 08-16 iar dupa amiaza de la 21-04 in acest fel am timp pentru toate,lucrand de acasa am foarte mult timp liber pentru a ma relaxa si atunci cand nu ma simt prea bine pot lua si pauza cat timp este nevoie chiar si o ora din timpul programului stabilit si toate astea fara ca nimeni sa ma grabeasca. Asta inseamna sa lucrezi de acasa relaxare distractie dar si munca in acelas timp.Iar atunci cand ma aflu in afara programului imi place foarte mult sa ma relaxez pe plaja sau la piscina,sa citesc,si sa petrec cu familia.

Adela
    Participant
    none

Buna De obicei eu lucrez in doua ture dimineata 08-16 iar dupa amiaza de la 21-04 in acest soi am timp pentru toate,lucrand de home am foarte mult timp liber pentru a ma relaxa si atunci cand nu ma simt prea just reţine si pauza cat timp este necesitate întocmai si o ora din timpul programului stabilit si toate astea fara ca nimeni sa ma grabeasca. Asta inseamna sa lucrezi de home relaxare distractie dar si munca in acelas timp.Iar atunci cand ma aflu in afara programului imi place foarte mult sa ma relaxez pe plaja sau la piscina,sa citesc,si sa petrec cu familia.

Adela
    Participant
    none

Buna De obicei eu lucrez in doua ture dimineata 08-16 iar dupa amiaza de la 21-04 in acest soi am timp pentru toate,lucrand de home am foarte mult timp liber pentru a ma relaxa si atunci cand nu ma simt prea just reţine si pauza cat timp este necesitate întocmai si o ora din timpul programului stabilit si toate astea fara ca nimeni sa ma grabeasca. Asta inseamna sa lucrezi de home relaxare distractie dar si munca in acelas timp.Iar atunci cand ma aflu in afara programului imi place foarte mult sa ma relaxez pe plaja sau la piscina,sa citesc,si sa petrec cu familia.

Adela
    Participant
    none

Buna De obicei eu lucrez in doua ture dimineata 08-16 iar dupa amiaza de la 21-04 in acest fel am timp pentru toate,lucrand de acasa am foarte mult timp liber pentru a ma relaxa si atunci cand nu ma simt prea bine pot lua si pauza cat timp este nevoie chiar si o ora din timpul programului stabilit si toate astea fara ca nimeni sa ma grabeasca. Asta inseamna sa lucrezi de acasa relaxare distractie dar si munca in acelas timp.Iar atunci cand ma aflu in afara programului imi place foarte mult sa ma relaxez pe plaja sau la piscina,sa citesc,si sa petrec cu familia.

Vizualizare 4 răspunsuri - 1 la 4 (din 4 în total)
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.