caut un sfat.

Forumuri Suport modele videochat caut un sfat.

Participant
    RO

Va rog am necesitate de un sfat!

Eu și logodnicul meu vorbeam despre el lucrând cu jumătate de normă în loc de normă întreagă, iar eu să lucrez puțin mai mult, aşa încât să fim mai echilibrați în venitul depăşit, deşi asta are substrat. Așa că, de in ce perioada am început să produc camere, câștig cam aceeași număr în oricare noapte în care lucrez într-o bază destul de constantă. Văd tocmai 3 nopți pe săptămână, dar deşi ar trebui să o fac într-un program mai masiv, aș putea câștiga aceeași număr ca și logodnicul meu la locul de treabă și el lucrează cu normă întreagă. Dar ziua mea întreagă nici nu ar fi aceeași perioadă de timp cu normă întreagă încât câștig mai mult într-o perioadă mai scurtă. Principalul motiv pentru care am vrut să facem asta este că avem o fiică și el nu petrece mult timp cu ea încât lucrează în tura de noapte. Și din moment ce ar lucra acasă, ar putea să se oprească deşi ar fi necesitate să facă ceva și să continue din nou mai mult timp după cuvinte. Dar este și nasol încât asta înseamnă că iubitul meu nu va putea intra în camera noastră în cele 4-5 ore în care voi fi acolo. Și sunt, de deopotrivă, îngrijorat de zilele în care ar putea fi nerezistent, știi? Nu vreau să mă aștept să câștig circa aceeași număr în oricare noapte și după aceea să am o zi lentă în care nu câștig asemenea de mult ca în mod normal. Dar cred că aș sta mai mult deşi așa ar fi cazul.

Aşadar, ceea ce întreb este deşi altcineva de aici s-a confruntat cu o situație similară și ce au decis să facă și, deşi ar face-o altcum, ? Ne pare rău pentru interogari, tocmai ne este chinuitor să ne dăm seama de unde să începem să încercăm să facem tranziția. Și, de deopotrivă, a avut cineva probleme cu stângăcia ca partenerul modelului de cameră să fie acasă in ce perioada filmează? Sau inconfortabil pentru model? Perspective și vederi de orice soi sunt binevenite!

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.