Caut partener

Forumuri Suport modele videochat Caut partener

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Dragilor,

    Sunt George, un model de masculin care locuiește în Bulgaria și caut un partener. Puteți viziona cel mai activ profil al meu la chaturbate/georges89. Sunt online din aprilie 2015. Folosesc echipamente video profesionale. Ăsta este DSLR-ul Panasonic GH3 de înaltă însuşire, cu un obiectiv cu zoom de 14-140 mm, un trepied profesional și microfon Blue Yeti. Două cutii luminoase cu 34.000 de lumeni de lumină sunt în drum către casa mea. Circa 7500 de oameni urmăresc camera mea CB azi.

    Am 5’8″ înălțime; 180 de kilograme de mușchi. Părul meu este maroniu deschis, ochii mei sunt pestriți, își schimbă culoarea în timp și odată cu strălumina din jurul lor. Ele variază de la maroniu la auburn până la alun sau verde. Am locuit în SUA, Irlanda și am studiat în engleză, în altă adaos.

    Caut femeie de preferat, pentru ca si eu caut dragoste. Relocarea la partenerul favorabil este pe masă, asemenea ca și tranzacționarea acțiunilor de money.

    Nu-mi puteți expedia mesaje încât sunt un utilizator nou pe acest forum. Vă rugăm să scrieți la
    geroges89@abv.bg
    daca vrei sa ma contactezi in privat.

    Cu sinceritate,

    Jorge

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php