Caut femei cu kiwi pentru a participa la studiul AUT

Forumuri General Videochat Caut femei cu kiwi pentru a participa la studiul AUT

Participant
    RO

Salut baieti! Caut modele de webcam în Noua Zeelandă pentru a intervieva pentru lucrarea mea de master. Interviurile sunt 100% confidențiale și orice caracteristici de identificare (nume, informații personale etc.) vor fi eliminate sau modificate înainte de publicare. (De deopotrivă, vreau să vă asigur că nu sunt împotriva muncii sau ceva de genul ăsta – ăsta este tocmai un toceală explorator care analizează experiențele voastre.) Daca esti:

1) 18 sau mai mult
    2) Au urmarit venituri fie în prezent, fie la un moment dat în ultimii cinci ani și
    3) Identificați-vă ca femeie (trans-inclusive) SAU acționați ca femeie atunci in ce perioada lucrați, dar identificați-vă personal ca un alt tip

… atunci va rog sa-mi scrieti pentru mai multe informatii

NOTĂ: Ăsta este un toceală întemeiat și sunt satisfăcut să vă trimit autorizația de etică, fișa de informații și datele mele personale. Am postat pe câteva forumuri online diferite și prefer să păstrez detaliile mele dincolo de postarea principală, deoarece sunt și o tânără care încearcă să minimizeze trollingul/hărțuirea. Deşi aveți necesitate de mai multe detalii, vă rog să-mi spuneți!

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.