Cât costă în medie producția tipică de model pe oră?

Forumuri Suport modele videochat Cât costă în medie producția tipică de model pe oră?

Participant
    RO

Lucrez la MFC de puțin peste 6 luni azi. În medie, 20 USD pe oră. Probabil că lucrez tocmai 10 zile pe lună. Și de obicei funcționează 4-5 ore de oricare dată. Aşadar da, sunt leneș. Și s-a rupt. Iubitul meu mă sâcâie să lucrez mai mult, să câștig mai mulți money etc. Încât vezi acolo fete care câștigă 10.000 de dolari pe lună sau mai mult. Și nu înțelege că sunt ca 1% dintre cele mai bune modele. Știu că câștiga mai mult deşi muncesc mai mult. Dar sunt atât de nemotivat. Întocmai încerc să mă motivez să lucrez în oricare zi sau să obțin un program și să-l tratez ca pe un loc de treabă real. Dar e chinuitor încât cu cât sunt din ce în ce mai mult timp online, încep să câștig mai puțin o oră. Ca și aș putea face o număr decentă într-o perioadă scurtă de timp, dar după aceea sfaturile se opresc. Ca și in ce perioada am fost acolo atâtea ore sau atâtea zile la rând sfaturile vin foarte alene. Nu contează ce fac. Mai are cineva problema asta?

Și mă întreb și câți money câștigă alte modele pe oră. Cât de de multe ori te înțelegi? Cat stai? Ești conectat în oricare zi timp de câteva ore? Sau alegi 3 zile pe săptămână și faci ture de 12 ore? Ce funcționează pentru tine? Care crezi că este cel mai potrivit mod de a o face? Care sunt cele mai bune metode de programare pentru a obține cel mai potrivit indemnizaţie orar? Trebuie să pun numere mai realiste în capul iubitului meu, aşa încât să nu mai întrebe de ce nu câștig 10.000 de dolari pe lună și de ce scorul meu de cameră este tocmai 1260. Încât devine cu real enervant. Va rog si multumesc pentru orice sprijin.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.