Cartea Camgirl de Isa Mazzei bazată pe…

Forumuri General Videochat Cartea Camgirl de Isa Mazzei bazată pe…

Participant
    none

Sunt foarte reticent să citesc asta… Cred că va fi masiv de gunoaie!

https://ew.com/books/2019/05/09/camgirl … sa-mazzei /

„In ce perioada am făcut primul meu film, Aproximativ, un thriller psihologic despre o camgirl, mi s-au pus aceleași interogari mereu și iar”, explică Mazzei prin . „Cât de realistă este această reprezentare a camerei? Aceste interacțiuni se bazează pe experiențele pe care le-ați avut cu clienții? Care este cel mai bizar lucru pe care l-ai făcut în viața ta? Ce a adus camera în viața ta? Ce însemn pentru tine? Mi-am dat seama că singura modalitate de a răspunde la acele interogari, întocmai și pentru mine, era să scriu o operă. Ăsta a fost începutul CAMGIRL. CAMGIRL este o întâmplare despre o fată care stop la majoritate în cel mai public mod probabil – goală și online, pentru ca lumea întreagă să o vadă. Începe cu crearea unui profil pe un site de întâlniri Sugar Daddy și se termină in ce perioada mă confrunt cu propriile mele secrete cele mai adânci. Camming a fost mai mult decât tocmai meseria mea: era arta mea, comunitatea mea, drumul meu înspre auto-descoperire. Cu greu in ce perioada am scris această operă am înțeles mi-a salvat viața aparatul foto. Cu greu aștept să împărtășesc această întâmplare.”

Fantasmă…

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.