Care este pozitia ta cu privire la…

Forumuri Suport modele videochat Care este pozitia ta cu privire la…

• Acest subiect are 0 răspunsuri, 1 voce și a fost actualizat ultima dată acum 8 luni de Denisa.
    Participant
    RO

Te-ai simți mai confortabil să întâlnești un membru care nu te-a văzut gol/plătit pentru un moment videochat în privat de ceva vreme? Cineva și cu mine am început să vorbim din nou după multe discuții aprinse. A decis să lase unele lucruri în trecut și să treacă de la subiectele trecute. Am vorbit despre întâlnirea din nou etc. Va mai trece ceva timp până va avea șansa să devină realitate, dar mă gândeam…

Îmi place să găzduiesc emisiuni, dar uneori mă simt puțin… nu vinovat… dar… cred că îmi dau seama că am plătit această persoană să facă ceva care poate sau nu este atât de frumos și sunt sigur că asta nu a fost asa. de aceea uneori. De parcă simt că le folosesc pentru propria mea satisfacție, știu, este o meserie. Primesc o sumă bună de bani pentru această dată, dar până la urmă nu este la fel de satisfăcător precum să o cunoaștem mai bine când vorbim. Sună aiurea ca rahat, știu. Dar e adevărat, întâlnirea cu această persoană este puțin mai durabilă decât cele câteva secunde de eliberare de la sfârșitul unui pvt. Am vorbit cu ea despre asta, i-am spus că nu o fac să simtă că o folosesc ca obiect. Pe hârtie se pare exact că asta fac…

Dacă ajungem să ne întâlnim, vreau să se simtă cât mai în siguranță și confortabil posibil. Și am vrut doar să știu dacă poate sunt prea timidă în privința asta.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.