Care este cel mai bun loc pentru spectacole în cuplu (het)?

Forumuri Suport modele videochat Care este cel mai bun loc pentru spectacole în cuplu (het)?

  • Post
    Aalisa
    Moderator
    RO

    Lordul meu și cu mine suntem foarte pasionați de exhibiționism și am mai lucrat cu camera solo, așa că ne gândim să facem niște spectacole sau videoclipuri pentru a câștiga money în plus… în principal pentru a-mi aproviziona dependența de pantofi și jucării .

    Precedent, am lucrat la imlive pentru o perioadă scurtă de timp, dar nu cred că ăsta este cel mai potrivit mod de a face acest lucru; A fost în lege, dar a fost și primul loc în care am simțit că mă va plăti cu real, nu imperios cel mai potrivit loc.

    Are cineva sugestii despre ce site ar fi cel mai just pentru noi? În prezent mă uit la MFC încât pare cel mai versatil, dar la prima vedere nu văd nimic care să menționeze în mod special perechi și regulile nu sunt disponibile până in ce perioada nu ești acceptat. Probabil că voi face și eu niște chestii solo.

    Am urmarit pe forumuri, dar nu am găsit nimic despre realizarea unor emisiuni în special.

    Pentru înregistrare, suntem un cuplu cu schimbul de tocilari D/s.

    Mulțumesc!

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php