Când un membru face asta… este măgulit, supărat sau indiferent?

Forumuri Suport modele videochat Când un membru face asta… este măgulit, supărat sau indiferent?

Participant
    RO

Văd că mulți dintre aceiași tipi merg din cameră în cameră dând aceleași complimente modelelor. A comunica lucruri după cum „ești frumoasă” nu este ceva la care mă refer în această discuție, deoarece acest tip de compliment poate fi făcut multor oameni, deoarece mulți sunt foarte atractivi. Mă refer la cei care sunt de genul „ești cel mai potrivit model de aici” sau alți tipi specifici de acest tip. Deşi un tip îți comunica așa ceva, ești flatat încât * crezi * asta sau tocmai pentru faptul că ești complimentat? aşadar tot e un compliment întocmai daca este o minciuna)? Te deranjează nicidecum încât știi că cel mai probabil îi vor comunica același lucru [multiple] Alte modele? Sau pur și simplu nu te deranjează în niciun soi? Sau într-adevăr, fi subordonat de starea ta de spirit?

Unii tipi întocmai copiază și lipesc aceleași complimente modelelor. Nu stiu, dar parerea mea e o prostie.

Mă gândesc / bănuiesc că majoritatea dintre voi pur și simplu nu vă pasă de o maimuță zburătoare, dar sunt curioasă ce credeți in ce perioada vă spuneți aceste lucruri.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.