Când îmi anulez noul cont MFC, se va afișa…? Ajutor?

Forumuri Suport modele videochat Când îmi anulez noul cont MFC, se va afișa…? Ajutor?

Participant
    RO

Bună tuturor, Am experimentat să caut prin cantitatea mare de informații disponibile aici și nu am găsit răspunsul de care aveam necesitate…

Totul a fost atât de , cred că am făcut o greșeală…

Azi câteva zile, un amic de-al meu mi-a sugerat să accept acest site, așa că poate voi câștiga niște money pentru a plăti școala, deoarece am pierdut o bursă și semestrul trecut a fost foarte chinuitor. Din moment ce nu am o familie sau nu am necesitate să-mi ascund identitatea, m-am gândit că poate camera ar putea fi o opțiune. Am fost de învoială, dar nu m-am gândit just. Ne-am creat un cont și trebuie să-mi dau numărul meu de securitate socială, după cum și adresa mea etc.

Azi sunt competent MFC și ar trebui să îmi configurez profilul… în câteva ore, (încredere?) Am primit un care spunea că bursa mi-a fost restabilită și ieri am primit un telefon de la un angajator pentru a începe o nouă realizare. Aşadar s-ar putea să nu trebuie să fac asta până la urmă… Azi chestia este că nu am pus nimic online și nici măcar nu am fost într-o show, dar MFC are detaliile mele din viața reală (în special SS# )… ce se întâmplă deşi decid să merg la școala profesională, MFC va fi în continuare listat ca angajator deşi nu am fost niciodată plătit?

Vă mulțumesc foarte mult preliminar,
    tess

PS Citind pe forumuri, voi, fetelor, sunteți uimitoare și vă susțineți una pe cealaltă. Deşi aș cunoaște oameni ca tine în viața reală

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.