Camsite-uri/Termenii lui Taboo

Forumuri Suport modele videochat Camsite-uri/Termenii lui Taboo

Participant
    none

In ce perioada căutam pe ce site de camere să încep să lucrez, am lectură recenzii și termenii / condițiile site-urilor de camere de pe site-urile lor. Majoritatea par să aibă aceiași termeni în cea mai mare completare și multe fetișuri tabu sunt împotriva regulilor. Astăzi, tare, o mulțime de tipi încearcă să te convingă de lucruri, spunându-mi lucruri după „SM nu prea îi pasă” sau „Nu le pasă ce faci tu în privat”. Știu că acest lucru nu poate fi adePremiumat și refuz și pierd clientul. Dar sunt unele tabuuri pe care mi-ar plăcea să le fac, ar fi jocul de rol DDLG sau spectacolele de epocă. Brut pentru unii stiu, dar sincer am avut menstruatia mai de multe ori din întărâta unui implant BC, daca nu ma apuc sa fac programe de menstruatie o sa ratez foarte mult de lucru. Sunt încă nou și trebuie să-mi cresc în continuare urmăritorii și să fiu cât mai consecvent probabil, așa că asta mă enervează cu adePremiumat. Așa că aș putea continua să citesc termenii fiecărui site web, dar cunoaște cineva vreun site de cam care este mai puțin strict cu privire la reguli? Se pare că există cammmodels care fac aceste tabuuri in ce perioada mă uit pe Twitter, dar par să funcționeze independent pe Skype (nu SkyPrivate, care are aceleași condiții, fără tabuuri) … deci trebuie plătite prin Paypal? Și am auzit că nu este sigur. Orice sugestie este apreciata!! Multumesc fetelor!

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.