Camsite tks ofer

Forumuri General Videochat Camsite tks ofer

Participant
    RO

În primul rând, nu sunt afiliat. Sunt tocmai extravagant deşi ăsta ar fi considerat un model de afaceri viabil.

Este un site cu ceva trafic, un site despre care nu se pomenește prea mult aici. Fără reclame, pline de fete din Europa de Est și unele din America de Sud. Azi dau jetoane.

Rezultatele sunt in! Iată cei mai recenti câștigători Camdolls de plocon de mega-jetoane!

1/ sam a câștigat 900 de jetoane! 2/ MeLargo a câștigat 800 de jetoane! 3/ iliza a câștigat 700 de jetoane! 4/ harddick a câștigat 600 de jetoane! 5/ fli a câștigat 500 de jetoane! 6/ a câștigat cu siguranță 400 de jetoane! 7/ taisan6000 a câștigat 400 de jetoane! 8/ konda22 a câștigat 400 de jetoane! 9/ Jayd a câștigat 400 de jetoane! 10/ mido a câștigat 400 de jetoane! Faceți clic pentru a extinde…

Această număr la oricare 30 de minute și din câte știu eu un tks valorează 0,04 dolari pentru fată. Asta adăugat la costurile unei luni, money foarte serioși. Site-ul există de ceva timp și știu din ce spun ei că au plătit modele în trecut, gândiți-vă la 5-10 dolari pe oră.

Care este modelul logic de afaceri din spatele acestui lucru? Tocmai că nu să înțeleg.

http://www.camdolls

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.