Camming Horror Story: S-ar putea să am un urmăritor

Forumuri General Videochat Camming Horror Story: S-ar putea să am un urmăritor

Participant
    RO

Așa că ieri mi-am urmarit pe google numele camgirl și am aflat că toate emisiunile mele au fost înregistrate de un gură care le-a pus pe diverse site-uri. Sunt întristat, dar nu sunt prea alarmat de asta, încât este ceva la care mă așteptam să intru în acest sector. Tot ce trebuie să fac este să depun un raport DMCA și ar trebui să termin.
    Din păcate, se deplasa puțin mai afund decât atât. Pe ultima pagină a rezultatelor căutării, găsesc pe cineva pe 4chan folosind o fotografie cu mine de pe Instagramul meu personal și întrebând pe toată lumea deşi mai are fotografii și/sau videoclipuri cu mine. De deopotrivă, încearcă să-i convingă pe oameni să descarce videoclipurile Upstore și să i le trimită pentru a le putea viziona. Cu un pic mai săpat, aflu că acest tip are 20 de ani și locuiește în statul meu și poate întocmai să meargă la școala mea, ceea ce este foarte înfricoșător, încât poate se osteni să mă scoată sau ceva de genul ăsta. Îmi doresc foarte mult să intru în jurnalism și poate întocmai să devin prezentatoare de știri, dar mi-e teamă că nu mi-ar putea strica visele.
    Are cineva sfaturi sau povești similare?
    Lucrurile de genul ăsta mă fac să-mi doresc să nu fi început niciodată să fac webcam.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.