Cam Girls chiar doresc să se promoveze?

Forumuri Suport modele videochat Cam Girls chiar doresc să se promoveze?

Participant
    RO

Buna ziua,
    Poți să-mi spui Eddie.
    În primul rând, îi mulțumesc lui Amber pentru un forum atât de extraordinar.
    Mi-a fascinant foarte mult MFC de in ce perioada l-am descoperit, simt că ies cu o nisipiş de fete cool care sunt foarte interesate de ceea ce fac.
    Pe lângă cele deținute de modelele în sine, m-am gândit că voi viziona mai multe site-uri legate de camere, ar fi site-uri de fani sau liste de top.
    Modelele de camere sunt interesate să aibă fotografii sau videoclipuri pe un site care le promovează? Ar putea fi interesant să dezvoltăm așa ceva.

Într-o notă similară, … de fapt, ceea ce a determinat această postare. Dețin http://www.TijuanaBible.org, un site despre istoria benzilor desenate vechi murdare (un fenomen social precedent).
    Am decis să produc niște videoclipuri de 1-3 minute pentru youtube. Deși sunt livrate cu o comportare , vor fi videoclipuri curate pe un temă nespălat.
    Deşi cineva de aici din zona de nord a NJ este interesat, ăsta este un concert plătit, de la 75 la 100 USD și necesită un formular de eliberare semnat.

Multumesc, astept comentariile si ideile voastre.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.