Bună… există vreo modalitate de a ști la ce oră m-am conectat în seara asta?

Forumuri Suport modele videochat Bună… există vreo modalitate de a ști la ce oră m-am conectat în seara asta?

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Salut baieti! Aşadar… Am fost pe myfreecams de trei zile ca model nou și este, de deopotrivă, prima dată in ce perioada fac webcam… dar de fapt azi a fost prima mea zi încât înainte m-am deconectat la scurt timp după ce m-am conectat și nu prea am vorbit pe chat și habar n-avea ce să facă. nu… eram întreg speriat… astăzi întocmai ma gandeam ca mfc este întocmai pentru mine? Sunt prea timid!
    Dar am intrat pe internet astăzi și am decis de data asta să rămân puțin… și să fiu eu însămi încât nu voi fi vreodată vreunul dintre modelele de victorie, dar am urmarit luni de zile și am venit aici în oricare zi și a fost ceva ce îmi doream cu real să fac…
    Cu greu m-am machiat, nu m-am pieptănat foarte mult, iar în loc de lenjeria pe care mi-am cumpărat-o pentru aparatul de fotografiat, m-am învelit într-o strat veche, un soi de costum de baie, o rochie nu prea . Nu am ascultat muzică în camera mea. Am scris, nu am trimis mesaje… Presupun că eram pregătită să eșuez.
    În schimb, am ajuns să petrec cel mai just în camera mea, am fost surprins in ce perioada au început să vină bacșișurile, tocmai încât… asta e bizar, dar azi sunt sigur că mfc ar putea fi viața pentru mine. Sper tocmai să continua așa. cotă…
    Pentru toate modelele noi, continuați să încercați! Întocmai ar putea fi o experiență uimitoare atunci in ce perioada lucrurile încep să se întâmple! și fii tu însuți… nu copia pe nimeni

    Întrebarea mea este: am promis că membrii vor fi online mâine la aceeași oră pentru a continua conversația, dar habar nu am la ce oră am intrat online… Nu am fost mult online, dar există vreo modalitate de a ancheta cat era ceasul? tocmai ca să fiu sigur?

    Mulțumesc foarte mult! Și azi am primit statutul verificat aici și este cu real o zi uimitoare! Sunt foarte fericit și vă mulțumesc pentru toate informațiile de pe forum și, mai ales, pentru sprijin. Acest forum are mare energie și este un loc pe care plănuiesc să-l vizitez după oricare sesiune!
    Îmbrățișări!

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php