Blues-ul camerei goale!

Forumuri General Videochat Blues-ul camerei goale!

Participant
    RO

Buna tuturor! Așa că știu că nu sunt singurul care se luptă cu acest… blues camera goală. In ce perioada am început cu MFC în urmă cu circa o lună, îmi mergea foarte just. 2000-4000 de nopți simbolice. Scorul camerei mele a sărit la aproximativ 3000. Recent, nu am făcut nimic ca ceea ce am făcut la început. Și găsesc din ce în ce mai puțini membri premium care stau în camera mea. Nu cred că fac ceva diferit. Am început întocmai să-mi implic clienții pe nume, in ce perioada au intrat în camera mea pentru a-i face să vorbească. Îmi place MFC încât mă dezbrăc și mă masturb tocmai în PVT și simt că (poate tocmai imaginația mea) MFC este mai puțin concentrat pe decât alte site-uri. Pur și simplu nu știu să fac oamenii să intre în camera mea și să rămână acolo și să cheltuiască money pe mine. Încep să cred că poate ar trebui să încerc în altă adaos. Dar nu vreau să renunț prea rapid. Scorul meu de cameră este în prezent 2300. Am de obicei între 5 și 20 de spectatori. cel mai mult pe care l-am avut vreodată a fost poate 70 in ce perioada am primit o nouă notă de fată. Si eu sunt o fata curbata cu multe vergeturi, poate as deţine mai mult noroc in alta adaos? Orice sfat despre să treceți mai dincolo ar fi foarte stimat. Va multumesc tuturor!

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.