Bilete de tombolă- Ce se întâmplă dacă vând mult!?

Forumuri Suport modele videochat Bilete de tombolă- Ce se întâmplă dacă vând mult!?

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Salutare modele frumoase

    Voi face o tombolă pe CB pentru a sărbători o bază uriașă de fani și sunt foarte încântat. Se gândea să ofere Snapchat, un videoclip exclusivist și un set de fotografii personalizate cu o adaos a corpului la alegerea lui. Îți place ideea asta?

    Cred că totul pare să fie în lege… Am suma pentru 1 notă, și niște pachete pentru a obține mai multe bilete, dar întrebarea mea este… naiba scriu atâtea bilete deşi vând mii de bilete.

    Clar, ăsta este un vis, habar n-am câte voi vinde, DAR ați organizat vreodată o tombolă și ați vândut o mulțime de bilete? Trebuie să introduc numele de utilizator de 1000 de ori? În timp ce scriu asta, mă întreb deşi există o alternativă la asta… dar poate ceva digital?

    De deopotrivă, câți câștigători alegeți de obicei și vă asigurați că câștigătorul își primește premiul?

    Oricum, acestea sunt interogari specifice, dar deşi voi, oameni minunați, aveți câteva sfaturi și trucuri pentru a organiza o tombolă fără probleme, mi-ar plăcea!

    Întocmai azi mi-ar plăcea un stagiar…

    Mulțumesc preliminar!

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php