Baniți contul meu fără un motiv întemeiat

Forumuri Lista Camsite Videochat Chaturbate Forum Baniți contul meu fără un motiv întemeiat

• Acest subiect are 0 răspunsuri, 1 voce și a fost actualizat ultima dată acum 7 luni de Denisa.
    Participant
    RO

Buna ziua… Am fost model in chaturbate la inceput mi-au interzis contul pentru ca ma acuzau ca am folosit o alta identificare, adica nu fac niciodata si cer dovada daca am facut-o, nu imi oferi sa-mi returnez contul la functioneaza ca iar si inainte mi-au spus ca am incalcat vreuna din regulile lor, adica nici nu stiam ce am facut, mi-au spus ca este interzis pe platforma lor cb si după aceea imi recuperez din nou contul .. ps nicio explicaţie de ce îmi interzic contul după câteva luni Îmi folosesc contul azi ei îmi blochează tot contul fără niciun motiv neuzat din nou toate cele 3 conturi ale mele

Nume de utilizator: huggablehotty, hottycutie3s și chubbymazing nu sunt toate extrase și ambele sunt tocmai pentru întrebuinţare… oricare mă poate sprijini, vă rog, am necesitate de treabă și sunt model pe cb de mult, mult timp

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.