Banat de la Chaturbate din motive necunoscute :(

Forumuri General Videochat Banat de la Chaturbate din motive necunoscute :(

Participant
    RO

Dintr-o dată am fost întâmpinat cu o notificare „Contul tău a fost interzis” in ce perioada mă autentificam la Chaturbate.
    „Avem motive să credem că este probabil să fi încălcat termenii noștri și condițiile”.

Nu sunt un radiodifuzor și am fost întotdeauna amabil cu cei care transmit.

Am trimis prin asistență și am primit în esență aceeași notificare de interzicere a site-ului web…
    „Se suspectează că ați încălcat termenii sau serviciul nostru suficient de cuminte pentru a le interzice.”

Înainte de a primi acel răspuns, am trimis un de urmărire în care folosesc adesea software VPN (IPVANISH) și este probabil să fi deschis un browser web pentru ChaturBate de mai multe ori în timp ce VPN-ul era activat, așa că adresa mea IP ar fi fost afișată ca vreunul pe acolo. in ce perioada m-am autentificat în locul celui de azi… Aşadar poate un alt utilizator IpVanish a făcut ceva.

După răspunsul de asistență, în esență, „repetarea paginii de la dvs. sunteți interzis”, am continuat cu un răspuns, întrebând în continuare ce se crede că am făcut.
    Se pare că au încetat să-mi răspundă azi.

Deşi aș fi făcut ceva, e în lege… dar nu am făcut-o, așa că întocmai mă deranjează.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.