Atât de confuz în legătură cu încălcările regulilor… Halp?

Forumuri Suport modele videochat Atât de confuz în legătură cu încălcările regulilor… Halp?

Participant
    RO

Bună ziua din nou, rezident novice aici pentru a pune mai multe interogari (probabil) stupide.
    Așa că în ultimul timp am o mare, mare problemă „și eu” și am necesitate de o explicație.

Stau cu ochii pe alte camere pentru a explora, surprindere etc. și este extraordinar să vezi că toată lumea este atât de diferită și creativă. Cu toate acestea, văd oameni care încalcă regulile, mai exact in ce perioada vine vorba de a consuma în fața camerei, de a fuma iarbă în fața camerei și de a folosi dragoni răi.

N-am raportat pe nimeni, încât a) nu sunt un fals și b) cred că regulile ar putea fi schimbate în jurul unora dintre aceste lucruri…
    Dar, practic, întrebările mele sunt… TREBUIE să raportez oamenii care încalcă regulile, pentru integritatea site-ului și pentru a menține lucrurile corecte pentru toți ceilalți? ((Simt că e nedrept și că ei au direct un folos față de toți ceilalți.)) Ar trebui să tac, să-i las pe oricare să-și facă treaba lui și să o suge, prințesă? Ar trebui să-mi risc conturile pur și simplu urmând fluxul și încălcând regulile, așa fac alți oameni? Îmi plac dragonii răi. Îmi place vinul în timp ce ies. Eu fac medicamente cu marijuana. Aşadar… de nu ?

Sunt eu un băieţel?
    fac față sentimentului că îmi lipsește ceva sau că primesc un tratament special?

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.