atât de confuz acum

Forumuri Suport modele videochat atât de confuz acum

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    buna fetelor

    Așa că m-am înscris pentru a fi model la MFC. Totul mergea just și după ce mi-am încărcat documentele legale (identități și altele), am ieșit la cină, am venit acasă și am experimentat să mă conectez la contul meu MFC și mi s-a spus că „a apărut o eroare” și nu au putut. autentificați-mi contul și, de deopotrivă, contactați-i. Am făcut-o și nu am fost nepoliticos sau nimic cu ei. Le-am trimis 2 e-mailuri prin „formularul lor de contact”, și le-am trimis la models@myfreecamsmail și support@myfreecams (nu în aceeași zi a cauzei, este în perioada de 3 zile) și tot nimic. Nu mi-au răspuns și mi-am verificat spam-ul. Așa că m-am gândit că poate ar trebui să mă înscriu din nou. De data asta nici nu am primit un care să mă informeze că cererea mea a fost aprobată, nimic complet. Nici măcar nu am început să transmit în flux pe cameră, așa că nu aș fi putut nesocoti nicio lege. Și in ce perioada am dat clic pe linkurile pe care le-am primit în de la prima mea solicitare de înregistrare a modelului, se comunica că profilul meu a fost aprobat și azi este activ.

    M-am înregistrat marți și nu am primit nimic. E deja sâmbătă. Ce ar trebui să fac azi? Trimitându-le 4 e-mailuri deja mă face să mă simt ca o tortură în fund. Sunt pe livejasmin azi, dar îmi place foarte mult MFC. Vreun sfat sau sprijin?

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php