Aproximativ cât câștigă prietenul meu?

Forumuri General Videochat Aproximativ cât câștigă prietenul meu?

  • Post
    Adela
    Participant
    none

    Un amic (mai mult un amic al unui amic) s-a alăturat MFC vara trecută. Se pare că se descurcă destul de just. In ce perioada este activat în timpul primelor ore de seară, vor exista 800-900 de modele online și ea va fi poate numărul 8 sau 9. „CamScore” de peste 11.000. Habar n-am a ajuns în vârf încât din câte puțin am văzut nu face nimic mai mult decât orice altă fată. Poate că ea a avut un amic să cumpere o mulțime de jetoane pentru a o duce acolo și, odată ce devii mai vizibil și îți construiești o mulțime de urmăritori, ea este autosuficientă.

    Sunt foarte extravagant să știu cât câștigă. Ea mi-a spus lucruri, dar această fată nu este cunoscută pentru sinceritatea ei în public și iată un temă care oricum nu este treaba mea. Presupun că CamScore se bazează în mare adaos pe jetoanele câștigate, așa că între acea cifră și poziția sa în primele zece in ce perioada este lansat în orele de vârf ar trebui să se traducă într-o careva măsură într-o calcul aproximativă a câștigurilor. Mai multă putere pentru ea în succesul ei incredibil. Mă întreb (și puțin neîncrezător, tare).

    Orice? Nu fac un audit… tocmai o presupunere rezonabilă ar fi grozavă.

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php