Anumiți utilizatori MFC pretind că ajută modelele noi… o înșelătorie?

Forumuri Suport modele videochat Anumiți utilizatori MFC pretind că ajută modelele noi… o înșelătorie?

Participant
    RO

Buna! Ăsta este primul meu post. :thumbleft: (încă așteaptă starea modelului pe forum).

De in ce perioada am început să produc camere în urmă cu câteva săptămâni, au fost patru sau cinci utilizatori MFC (nu modele sau webmasteri) care spun că mă vor sprijini să învăț profesie și că ajută o mulțime de modele. Dar după aceea spun că trebuie să fac o audiție sau să le trimit ceva. Un tip a spus că are o funcţie cu camera web pentru care „ar fi de acord”, dar nu a putut să-mi dea detalii și a vrut să fac o audiție. Aceasta este o înșelătorie, nu? Pare un skeez care încearcă să obțină o show gratuită. Vreunul dintre ei are întocmai un nume de utilizator similar cu „MFC_Mgmt”, dar profilul său este afișat ca un profil de cumpărător obișnuit. Apar de multe ori și, de obicei, odată ce cer ceva, sau am un emoţie bizar, îi blochez… dar greșesc in ce perioada fac asta? Oare pierd un sfat valoros încât sunt prea suspicios? Multumesc mult pentru comentarii.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.