Anumite site-uri de limitare a videoclipurilor: Metodă de a vă opri pe drumuri

Forumuri General Videochat Anumite site-uri de limitare a videoclipurilor: Metodă de a vă opri pe drumuri

Participant
    RO

Aici este discutat despre un plugger binecunoscut care a văzut consternarea regularității de la sine, CamGirlLover.

Am făcut mod pentru mai multe fete de pe chaturbate de ceva timp și am văzut direct consternarea și supărarea cauzate de acest tip.

Am colaborat cu câteva modele pentru a-l birui pe acest blocator și sper să-l opresc pe drum.

Am venit cu o soluție care pare să funcționeze cel puțin pentru fluxurile de chaturbate.

Urăsc să postez soluția în mod public, deoarece nu vreau să dau un avertisment care ar putea oferi un motiv pentru a ocoli această măsură.

Deşi cineva îi pasă să-mi pună PM, vă voi da metoda, care mai are necesitate de câteva , mai ales pe fluxurile non-chaturbate.

Este o soluție care nu costă nimic, așa că nu caut nicio recompensă pentru asta. Este tocmai o mică schimbare în modul în care vă faceți emisiunile și sperăm că limitarea video va începe să se usuce.

Deşi forumul crede că este mai just să posteze metoda, bineînțeles că o voi face.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.