Analiza dezbaterilor ACF publicată într-o revistă academică feministă

Forumuri General Videochat Analiza dezbaterilor ACF publicată într-o revistă academică feministă

Participant
    RO

Am postat asta în firul de introducere, dar m-am gândit să-l aduc aici pentru diseminare ulterioară.

Am fost motivat să mă alătur pentru a plasa informații despre disponibilitatea gratuită a unui paragraf publicat recent care discută postările de pe forumul ACF! Rar să vezi disponibilitatea gratuită a articolelor dintr-o revistă feministă prestigioasă după cum Signs. Am crezut că oamenii de aici ar putea fi interesați. Poți fi cotat! Referință și link de mai jos –

Signos Journal of Women in Culture and Society
    Volumul 42, numărul 1, toamna 2016

https://www.journals.uchicago.edu/doi/full/10.1086/686758

Una dintre temele principale ale autorului: „Sustin că modelele de webcam pentru camsite experimentează plăceri și afective în timpul muncii lor și că sunt capabile să experimenteze aceste plăceri, deoarece actul mediat de computer acționează ca o oprelişte psihologică…”

Ei just, din ce am lectură aici (nu sunt nici model, nici cumpărător), există modele care postează care spun că este strict comercial și creează o fantezie (anume nu implică „desfătare”)? Dar aceasta este o întrebare empirică.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.