am o mica problema…

Forumuri Suport modele videochat am o mica problema…

Participant
    RO

Buna ziua. Mă întâlnesc cu o fată cu cameră. Ne cunoaștem de mult, dar am început să ne întâlnim azi câteva luni. Întotdeauna am știut că este o fată cu webcam și nu a avut nicio problemă cu asta. In ce perioada am început să ne întâlnim, am făcut amândoi sacrificii pentru a se osteni să facem ca relația să funcționeze. Ea nu face spectacole publice și rareori se dezbrăcă. Îmi place că ea a făcut asta pentru mine. Dar recent i-a mers foarte just la slujbă și rar este cea mai populară cameră de pe site-ul său și primește o mulțime de sfaturi despre videoclipurile pe care le-a făcut cu ceva timp în urmă. Ea nu și-a încălcat promisiunile și apreciez asta, dar încă mă simt inconfortabil. O susțin cu munca ei și sunt recunoscătoare că a făcut sacrificii pentru mine. Dar încă nu mă abține să nu mă simt inconfortabil în legătură cu toată treaba.

Ce ar trebuii să fac? O menționez sau pur și simplu tac și merg mai dincolo? Mi-e teamă că deşi îi spun asta se va întrista. Amândoi ne iubim și avem planuri să ne mutăm împreună, așa că vreau ca asta să funcționeze. Mulțumesc.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.