Am nevoie de ajutor/sfat pentru a găsi o fată pentru cameră

Forumuri Suport modele videochat Am nevoie de ajutor/sfat pentru a găsi o fată pentru cameră

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Bună fete și băieți, ce mai faceți?

    Nici măcar nu sunt model încă. Dar vreau să mă prezint încât încerc să devin model de cameră. Cu toate acestea, nu sunt interesat să fac camere solo încât nu sunt la înălțimea concurenței în aspectul corpului și sunt hetero, așa că nu am chestii în fund. LAUGH OUT LOUD
    Ar fi mai just cu un partener încât îmi place să fac și mă pricep la asta.

    Așa că permiteți-mi să mă prezint. Numele meu este Ricardo, 22 de ani, brazilian, căruia îi place foarte mult și întocmai mai mult ! Îmi place lectura, muzica în public, nu tocmai un tip, jocurile video, jocurile de companie și mai presus de toate orice are un joc. =P
    Azi vreo două săptămâni am început să învăț despre camere, să citesc bloguri, site-uri, forumuri și orice ar putea să mă ajute să mă pricep la camere. Dar problema este că fata mea este prea timidă pentru camere și nu vrea să înceapă să facă asta. Este foarte deschisă la minte și mi-a spus că deşi găsesc o fată cu care să filmez, nu va deţine nicio problemă, înțelege că este tocmai o funcţie și banii sunt dulci.

    Azi problema mea. Deja este prea chinuitor să găsești femei interesate să facă acest job, cu atât mai mult să faci cu un tip în timp ce îl înregistrezi, nu sunt prea multe site-uri pe subiectul camerei în portugheză și nu știu aș face găsește o fată dispusă să facă asta. Pe site-urile de cam din Brazilia nu sunt multe cupluri si sunt inundate de solo, cred ca ar fi un diferential potrivit care inseamna mai multi $. Deşi aveți vreun sfat să-mi dați despre aș putea descoperi o fată dispusă să facă o cameră cu mine, aș fi foarte fericit. Deşi totul se deplasa just și încep să fac webcam, voi plasa mai multe despre experiența mea.

    Deşi ați lectură până aici, vă mulțumesc pentru considerație, scuze pentru engleza mea.
    Mulțumesc! xd

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php