Am nevoie de ajutor pentru a găsi un prieten pierdut într-un loc întunecat (?)

Forumuri General Videochat Am nevoie de ajutor pentru a găsi un prieten pierdut într-un loc întunecat (?)

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Am cunoscut-o pe această fată azi vreo 5 ani la MFC. Ea a fost și pe alte câteva site-uri. Am devenit prieteni buni și am discutat adesea și în afara site-ului. După aceea, azi vreo 4 ani, s-a lăsat întreg de fumat. Am avut senzația că a fost fript. Am ținut legătura o moment, dar în cele din urmă am pierdut-o. O altă prietenă care o cunoaște mi-a spus recent că s-a întors să lucreze la un , dar nu i-a spus pe ce site lucrează. Sună puțin bizar. Părelnic, este un site care este tocmai privat, fără chat gratuit și poate fără previzualizări. Nu văd te găsesc clienții așa. Dar sunt sigur că este foarte atentă la intimitatea ei. Întotdeauna și-a făcut griji că oamenii care o cunoșteau vor descoperi despre munca ei. Am fost întotdeauna în relații bune, așa că sunt destul de sigur că n-ar deranja deşi aș găsi-o. Dar habar n-am unde să caut. Știe cineva vreun site care se potrivește acestei descrieri?

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php