am fost expus!!!!

Forumuri General Videochat am fost expus!!!!

Participant
    RO

Bună, sunt camgirl din februarie a acestui an și eram online și făceam treaba mea in ce perioada o individ apare în chat și îmi expedia o notă de tip 1tkn cu numele meu autentic și alte câteva lucruri care nu erau tocmai obscene. ..o vorbă murdară cred. …? Am făcut-o de parcă nu aș fi știut cine este persoana respectivă. Mi-au folosit numele de fată și nu numele de mariaj. După ce am jucat, i-am tăcut timp de 6 ore și i-am dat afară din cameră. S-au întors în cameră și i-am dat afară din cameră. Le-am ignorat, mi-am încheiat programul și m-am deconectat. După ce am făcut asta, le-am blocat țara și le-am trimis prin asistență chaturbate despre această problemă, nu numai că mi-au spus numele în fața a peste 100 de persoane, dar m-au speriat cu real pentru bunăstarea mea. Am verificat orice ar fi putut să mă dezvăluie sau orice linkuri pe care nu le-am împachetat… nu a fost nimic. Întocmai și lista mea de dorințe Amazon este sub un nume fals. Nu am idee s-a întâmplat o breșă de securitate atât de mare și nu știu deşi chaturbate va face ceva în acest substrat. Mă întrebam deşi asta s-a mai întâmplat cuiva.

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.