Alternativa cu cea mai mare plată pentru camera MFC

Forumuri Suport modele videochat Alternativa cu cea mai mare plată pentru camera MFC

  • Post
    Denisa
    Participant
    RO

    Așa că permiteți-mi să încep prin a mă prezenta. Numele meu este Michael Irvine II și sunt din Chicago, IL. Ceea ce aș tinde să fac este să ajut modelele de camere web să obțină mai mulți money fără a fi necesitate să lucreze în plus. Lucrez la crearea unui site web care să aibă tot ce va deţine necesitate nu numai pentru a funcționa just, ci și pentru a câștiga mai mulți money. În acest moment, nu știu care este rata de plată a MFC, dar bănuiesc că este 50/50 sau 60/40. Acest lucru este în favoarea modelelor. Încerc să găsesc o modalitate de a permite o plată mai mare la un cost mai mic pentru însoţire.

    Unele idealuri pe care le am sunt:

    una la mai multe camere publice
    camere private vreunul la unu
    webcam de grupare
    Apeluri Skype folosind rețeaua noastră VPN (ascundeți-vă informațiile reale)
    Plata modelului 80/20 (modelele primesc 80 de cenți pe dolar câștigat)

    Aș pretinde ajutorul dumneavoastră pentru a o îmbunătăți.
    Voi fi disponibil să vorbesc cu tine. Există un volum de telefon pentru contact rapid (numai modele)
    Politica de toleranță zero (asemenea ca MFC)
    Modelele au informații despre ceea ce se întâmplă.
    Modelele au posibilitatea de a dobândi acțiuni ale companiei.
    Vorbesc cu niște agenți legali și CPA din motive fiscale, dar aș tinde să ușuresc modelele.

    Deşi aveți alte interogari, nu ezitați să-mi trimiteți un , michael@happywebcams sau să răspundeți aici.

    Vă rugăm să rețineți că site-ul web nu este încă întreg, dar lucrăm cu sârguință la el.

    Vă mulțumesc pentru contribuție și sper că totul va se deplasa just.

    0
    0
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.
css.php