Ajutor pentru schimb! (Paxum îmi dă coșmaruri)

Forumuri General Videochat Ajutor pentru schimb! (Paxum îmi dă coșmaruri)

Participant
    RO

Buna ziua. Voi fi rapid. Cred că am abordat diverse subiecte legate de Paxum și de funcționarea sa oribilă și extrem de restrictivă, lucruri cu cardurile de credit și altele. M-am saturat de asta. Literal, am necesitate disperată să scot niște money de acolo. Este literalmente mai puțin de 30 USD, iar schimbătorul meu obișnuit m-a întrerupt neaşteptat și nu mi-a răspuns la mesaje. Am necesitate tocmai de cineva destul de afabil să mă ajute să fac un schimb de la Paxum la PayPal? Vă rog?? Schimbătorul meu obișnuit păstrează 8% din ceea ce schimbă pentru mine, poți obține 10% deşi vrei, dar întocmai am necesitate de sprijin.

Deşi ai de gând să-mi spui diferite modalități de a obține banii de la Paxum în loc să mă ajuți cu schimbul, salvează-l, sunt în America de Sud și am experimentat TOT ce este uman probabil în ultimul an și jumătate, întocmai am cerut cardul de credit care nu a ajuns niciodată și așa mai dincolo. Singura mea drum de ieșire pare să fie schimbătoarele. Așa că te rog să ajuți o fată care are necesitate?

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.