AJUTOR? Modele și Sugarbabies

Forumuri Suport modele videochat AJUTOR? Modele și Sugarbabies

Participant
    RO

DOAMNE AM NEVOIE DE AJUTOR. Sau cel puțin un loc de aerisire…

A mai fost cineva aici Sugar Baby? Tocmai că nu cred că mai fi aproximativ girl, nici măcar nu am mai transmis de luni de zile… Mi-am luat câteva săptămâni de concediu pentru sănătate mintală și am început o funcţie de vanilie ca chelneriță/ospătar câștigând money și a fost ceva money, mai just decât nimic în acel moment. DAR ACUM
    Nici măcar nu am opțiunea de cameră din provoca lipsei de WiFi în casa mea, după Anul Nou am fost într-un accident de mașină din provoca unei căprioare nenorocite și mi-am fracturat coloana vertebrală așa că am tot dezbătut asta. Literal, nu am ce să fac decât să stau aici și să mă gândesc la opțiunile mele și la voi scăpa din această deschizătură adâncă… poate devin un SugarBaby?! După ce sunt întreg vindecat în circa o lună sau două, aș putea pur și simplu să plec într-o altă bogăţie și să am un nou început în care nimeni nu-mi va recunoaște fața la magazinul alimentar. Anume nu am făcut din august, așa că n-ar fi un lucru brutal deşi cineva nu numai că mi-ar da money încât sunt practic FWB, dar aș putea face și extraordinar. Nu pare atât de brutal… Poate am o funcţie de bază, merg la facultate pentru ceva care merită și poate mă voi întoarce la camera in ce perioada nu mai trebuie să depind de un Sugar Daddy și să am lucrurile împreună. si sunt mai pregatit!?! Voi comunica că nu eram complet pregătit 100% in ce perioada am început să produc camere anul trecut. Am crezut că a fi un dansator exotic curat nu este foarte diferit de a-mi da jos hainele și a deţine conversații cu bărbați online ‍ Azi că știu diferența, poate voi reveni la asta mai târziu cu peruci și machiaj și tocmai INTIMITATE. Să fiu blocat cu părinții mei pur și simplu nu funcționează. Si nu e ideal…

Sunt just conștient că niciun om nu va fi vreodată un tip SugarDaddy, domnul SugarBaby înainte de ???

Da, unii, va rog DM, multumesc

• Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.